Współpraca

Oferta hurtowa

Produkty

Sklep firmowy

Kontakt

Praca

Nasza Misja

O nas

Dla kontrahentów
Dla klientów
Znakomita
Co jest naszym celem?

Od początku powstania firmy staramy się aby nasze wyroby były tradycyjne i smaczne. Nie gonimy za najnowszymi trendami lecz nasza uwaga skupia się na jak najlepszym wykonaniu tych ciast które znamy i lubimy.

W ostatnich latach naszym priorytetem jest pieczenie ciast które wykonane są wyłącznie z prawdziwych składników, dlatego również teraz wprowadzamy pieczywo które wykonujemy zgodnie ze sztuką, na zakwasie, z dobrej mąki.

Poszerzamy ofertę o ekologiczny nabiał, prawdziwe herbaty, dobrą włoską kawę, soczki jednodniowe, świeże sałatki, ciepłe bułeczki, prawdziwe konfitury i miody a wszystko zgodnie z zasadą "To co dobre". Chcemy Cię częstować tym co najlepsze, tym czym karmimy również siebie i nasze rodziny. 

Do naszych wypieków używamy masła, jaj, świeżych owoców, prawdziwego twarogu itp. wybieramy te składniki które są nieprzetworzone i nie zawierają sztucznych dodatków. Wierzymy że prawdziwy smak musi wynikać z prawdziwych składników, które zostają wykorzystane zgodnie z rzemiosłem cukierniczym i piekarskim. 

Zapraszamy!
Nasza Misja

Aktualności

Sklep firmowy

Oferta hurtowa

Kontakt

O Nas

Produkty

Torty