Współpraca

Oferta hurtowa

Produkty

Sklep firmowy

Kontakt

Praca

Nasza Misja

O nas

Dla kontrahentów
Dla klientów
Znakomita

Powrót

Kim Jesteśmy?

  • W 1998 roku rozpoczęliśmy naszą przygodę z pieczeniem świeżych drożdżówek jako "Cukiernia Agusia".

  • Dwa lata później wypiekaliśmy tradycyjne domowe serniki oraz ciasta "z blachy".

  • We wrześniu 2003 roku wprowadziliśmy do oferty ciasta tortowe na bitej śmietanie, z owocami i z galaretką, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Naszym hitem stała się "Kostka Truskawkowa", która do dzisiaj uznawana jest za najlepiej sprzedające się nasze ciasto.

  • Następnym krokiem w roku 2008 było wprowadzenie do oferty tortów na bitej śmietanie oraz tortów weselnych i okolicznościowych. Nasi klienci zamawiali również ciasta na bankiety, wesela i imprezy firmowe.

  • W 2013 roku podążając za trendami cukierniczymi zajęliśmy się tworzeniem tortów artystycznych na każdą okazję. To bardzo wymagająca dziedzina, która daje mnóstwo satysfakcji i radości zarówno nam jak również naszym klientom.

  • Również od 2013 roku wykonujemy tysiące deserów na bankiety związane z popularnym festiwalem polskich filmów fabularnych. Podejmujemy się wykonania tortów w dowolnej wielkości i wzorze. 

  • W roku 2015 przyszedł czas na przygodę z pieczywem, zaczęliśmy więc piec świeże bułki z których robimy pyszne kanapki. Nie oszczędzamy na maśle, warzywach i dodatkach, kanapki muszą być świeże i smaczne. To dało nam sporo dodatkowej pracy i satysfakcji.

  • W tym samym roku rozpoczęliśmy wypiek świeżych i chrupiących drożdżówek w sklepie firmowym. Takie ciepłe i aromatyczne ciastka cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

 

Nasze wyroby można znaleźć i zamówić u naszych kontrahentów w ponad 100 sklepach na terenie trójmiasta, oraz w naszych sklepach firmowych.  Mapę sklepów znajdziecie tutaj.

 

    W końcu nadszedł dla nas czas na całkiem nowy etap, więc postanowiliśmy uruchomić własną piekarnię i kierując się tymi samymi zasadami co do tej pory, chcemy piec prawdziwy chleb, taki który będziemy mogli polecić własnym rodzinom i znajomym. Hodujemy prawdziwy zakwas żytni, pszenny, i orkiszowy, który używamy do naszych chlebów. Większość z nich wyrasta bez drożdży, wyłącznie na zakwasie, a proces ich wytworzenia to 12-24h. Tylko w taki, naturalny i uczciwy sposób można uzyskać prawdziwe walory smakowe i naturalne właściwości zdrowotne jakie od zawsze posiadało pieczywo "na zakwasie", które wypiekały od dziesiątek lat nasze babcie.

   

    Aby zaakcentować uruchomienie naszej piekarni i poszerzenie asortymentu o pieczywo oraz wybrane pozycje gastronomiczne zmieniamy nazwę naszej firmy z "Cukiernia Agusia - tradycja i smak" na "Znakomita - to co dobre". Od początku lubiliśmy podejmować wyzwania, a aktualne warunki rynkowe wymuszają na nas oprócz wykonywania dobrych , uczciwych produktów również szersze działania marketingowe i kampanię informacyjną promującą prawdziwy chleb i produkty "clean label", BIO oraz EKO. Zamierzamy podążać za tymi trendami, mając na uwadze ochronę zdrowia, ochronę środowiska jak również przywrócenie do łask prawdziwego rzemiosła piekarskiego i cukierniczego.

 

Pozdrawiamy

 

Właściciele i załoga

Aktualności

Sklep firmowy

Oferta hurtowa

Kontakt

O Nas

Produkty

Torty

https://help4bakery.pl