Współpraca

Oferta hurtowa

Produkty

Sklep firmowy

Kontakt

Praca

Nasza Misja

O nas

Dla kontrahentów
Dla klientów
Znakomita

     Świat się zmienia, Państwa oczekiwania również więc i MY postanowiliśmy wprowadzić gruntowne zmiany w naszej cukierni.

Zmieniamy nazwę "Cukiernia AGUSIA" na "Piekarnia Cukiernia ZNAKOMITA".  Mieliśmy wiele zapytań dotyczących pieczywa, szczególnie takiego prawdziwego, na zakwasie, często pytają Państwo również z jakich składników wykonujemy nasze ciasta.

     Wychodowaliśmy nasz zakwas i zaczynamy piec przepyszny chleb żytni bez drożdży. Zmiany wymagają czasu a my nie chcemy iść na skróty, dlatego wszystkie nowe chleby i pieczywo są wykonywane ściśle ze sztuką piekarską/cukierniczą. Chleby dojrzewają od 12 do 24 godzin, aby zachodzące w nich naturalne procesy nadały im właściwego smaku jak również właściwości zdrowotnych. Dietetycy są zgodni, zawarty w takim pieczywie kwas mlekowy wpływa korzystnie na prace układu pokarmowego, a przy tym jest bezpieczny również dla ludzi z nadkwaśnością żołądka.

     Zaczynamy wypiekać francuskie bagietki na zakwasie pszennym, chlebki orkiszowe, chleby wieloziarniste na zakwasie itp. Wprowadzamy do naszej oferty chrupiące zapiekanki na pieczywie ciabata oraz włoską pizzę do upieczenia w domu. Będziemy również lepić pyszne pierogi z użyciem własnego farszu. Rozwijamy ofertę przepysznych, tradycyjnych tortów oraz możliwość zamawiania ich przez internet. 

     Nadal pieczemy nasze tradycyjne ciasta, które przez wiele lat cieszą się Państwa uznaniem. Nasza oferta będzie się powiększać o pieczywo i słone przekąski. Nasza nowe hasło "To co dobre" będzie kierować nasze działania na wybór tradycyjnych i smacznych wypieków na bazie najlepszych składników.

 

Polecamy się

Zmieniamy się

10 maja 2020

Aktualności

Sklep firmowy

Oferta hurtowa

Kontakt

O Nas

Produkty

Torty